Obwodowe Komisje Wyborcze


Uchwała Nr 1/2006

Miejskiej Komisji Wyborczej w Sierpcu

z dnia 19 października 2006 r.


w sprawie: powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w mieście Sierpc.


Na podstawie art. 18 ust. 1, ust. 2 i ust. 2a w związku z art. 19 ust. 3 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( t. j. Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz.1547 ze zm., Dz. U. z 2004 r. Nr 25, poz. 219, Nr 102, poz. 1055, Nr 167, poz.1760, Dz. U. z 2005 r. Nr 175, poz. 1457, Dz. U. z 2006 r. Nr 17, poz. 128, Nr 34, poz. 242, Nr 146, poz. 1055, Nr 159, poz. 1127 ) Miejska Komisja Wyborcza uchwala, co następuje.

§ 1


Powołuje się obwodowe komisje wyborcze do przeprowadzenia wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r. w następujących składach:


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Centrum Kultury "Marjoss", ul. Kilińskiego 34:

  1. Marcin Baczewski
  2. Andrzej Dobies
  3. Anna Sochocka
  4. Lucyna Siwińska
  5. Bartosz Sokołowski
  6. Dorota Karczewska
  7. Hanna Barbara Dobrzeniecka
  8. Joanna Bogacka
  9. Aneta Goczyńska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Centrum Kultury "Marjoss", ul. Kilińskiego 34:

  1. Marcin Lisek
  2. Elwira Błaszczak
  3. Jacek Sarna
  4. Wojciech Szelągowski
  5. Bogumiła Goszczycka
  6. Iwona Piotrowska
  7. Ewa Anna Borowiecka
  8. Ewa Peszyńska
  9. Katarzyna Joniak

Obwodowa Komisja Nr 3 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3, ul. Konstytucji 3 Maja 8:

  1. Henryka Górzyńska
  2. Arkadiusz Tomkalski
  3. Jolanta Żłobecka
  4. Tomasz Kowalski
  5. Paweł Karolewski
  6. Michał Różański
  7. Maria Wiśniewska
  8. Hanna Walentyna Aniśkiewicz
  9. Alina Stawiska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w L. O., ul. Sucharskiego 2:

  1. Danuta Jaworska
  2. Maria Nagórek
  3. Anna Wysocka
  4. Bożena Pracka
  5. Przemysław Grzelak
  6. Marek Jabłoński
  7. Paweł Krukowski
  8. Jadwiga Elżbieta Mazurowska
  9. Ewa Markowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w L. O., ul. Sucharskiego 2:

  1. Elżbieta Malinowska
  2. Monika Koprowska
  3. Iwona Rogowska
  4. Katarzyna Lewandowska
  5. Urszula Woźniak
  6. Andrzej Wiśniewski
  7. Łukasz Poraszka
  8. Krystyna Zofia Łęcka
  9. Justyna Paciuszkiewicz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Gimnazjum Miejskim, ul. Braci Tułodzieckich 2:

  1. Rafał Balcerowski
  2. Grażyna Przybyszewska
  3. Stanisław Marlęga
  4. Łukasz Kluczyński
  5. Wiesława Obuchowicz
  6. Krystyna Duplicka
  7. Genowefa Stoń
  8. Agnieszka Majewska
  9. Alina Dumowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2, ul. Płocka 38

  1. Justyna Adamska
  2. Halina Sarna
  3. Olga Strzałkowska
  4. Danuta Krześniak
  5. Arkadiusz Bogucki
  6. Joanna Agnieszka Listkowska
  7. Marek Majewski
  8. Antoni Walenty Bućkowski
  9. Anna Trzcińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, ul. Piastowska 28:

  1. Edyta Grzybowska
  2. Zofia Łazarska
  3. Blandyna Maszerowska
  4. Ewa Sadowska
  5. Ewelina Gołębiewska
  6. Piotr Paweł Ocicki
  7. Stanisław Lubelski
  8. Tomasz Cieślak
  9. Marek Zdrojewski

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 4, ul. Kwiatowa 4:

  1. Daria Brygier
  2. Antoni Nowicki
  3. Katarzyna Maliszewska
  4. Edyta Siwińska
  5. Aleksandra Malinowska
  6. Mariusz Nadrowski
  7. Iwona Wolak
  8. Magdalena Brzezińska
  9. Renata Łowin

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Zespole Szkół Nr 1, ul. Armii Krajowej 10:

  1. Janina Bieńkowska
  2. Anna Rycharska
  3. Anna Kuberska
  4. Marlena Kowalska
  5. Krzysztof Krzywdziński
  6. Ewa Karczewska
  7. Jolanta Beata Kurzyńska
  8. Maria Studzińska
  9. Krystyna Sawicka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 2, ul. Narutowicza 9:

  1. Wanda Hanna Liszewska
  2. Grażyna Pawlak
  3. Ewa Wiesława Mielczarska
  4. Justyna Krukowska
  5. Krystyna Chojnacka
  6. Aleksandra Monika Sadowska
  7. Marzanna Głodowska
  8. Maciej Kaczorowski
  9. Jolanta Golatowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Domu Kultury, ul. Piastowska 37:

  1. Jerzy Waszkiewicz
  2. Marzanna Jagodzińska
  3. Aneta Kalinowska
  4. Ewa Kopcińska
  5. Małgorzata Jolanta Ziółkiewicz
  6. Krystyna Ciemniecka
  7. Katarzyna Kossowska
  8. Wiesława Marianna Kraska
  9. Bożena Nowak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Szpitalu Powiatowym, ul. Słowackiego 32:

  1. Edward Piotrowski
  2. Agnieszka Kamińska
  3. Maria Mazurowska
  4. Daniel Pesta
  5. Izabela Gostomska
  6. Milena Gołębiewska
  7. Monika Starzec

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej

Wojciech Watkowski

Informacja wytworzona przez:
Daria Konieczna , w dniu:  19‑12‑2008 10:43:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  19‑12‑2008 10:43:00
Data ostatniej aktualizacji:
19‑12‑2008 10:44:19
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie