Redakcja Biuletynu


Redaktor Główny  BIP:

Andrzej Puszcz

Tel. 24 275-86-58

e-mail: a.puszcz@um.sierpc.pl

 

Redaktorzy BIP w komórkach organizacyjnych:

Wydział Organizacyjny

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Małgorzata Dąbrowska

24 275 86 58

m.dabrowska@um.sierpc.pl

Beata Kowalska

24 275 86 29

biuro_rady@um.sierpc.pl

Marta Garwoła

24 275 86 34

sekretariat@sierpc.pl

 

Wydział Finansowy z Biurem Podatkowym

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Monika Starzec

24 275 86 22

m.starzec@um.sierpc.pl

Anna Kaczyńska

24 275 86 40

a.kaczynska@um.sierpc.pl

 

Wydział Inwestycji Remontów i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Radosław Goszczycki

24 275 86 54

r.goszczycki@um.sierpc.pl

Michał Gadomski

24 275 86 54

m.gadomski@um.sierpc.pl

Anna Rudowska

24 275 86 45

a.rudowska@um.sierpc.pl

 

Wydział Oświaty i Kultury

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Marek Zdrojewski

24 275 86 44

m.zdrojewski@um.sierpc.pl

Aneta Dębowska

24 275 86 43

a.debowska@um.sierpc.pl

 

Biuro ds. Promocji i Komunikacji

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Marzanna Łabędzka

24 275 86 49

promocja@um.sierpc.pl

Anna Jabłońska

24 275 86 31

a.jablonska@um.sierpc.pl

 

Wydział Spraw Społecznych i Komunalnych

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Karolina Szpakowska

24 275 86 42

k.szpakowska@um.sierpc.pl

Alicja Grześ-Oszal

24 275 86 48

a.oszal@um.sierpc.pl

 

Wydział Architektury i Gospodarki Gruntami

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Agata Gołębiewska

24 275 86 55

a.golebiewska@um.sierpc.pl

Monika Kęsicka

24 275 86 55

m.kesicka@um.sierpc.pl

 

Biuro Spraw Obywatelskich

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Katarzyna Strześniewska

24 275 86 60

k.strzesniewska@um.sierpc.pl

Justyna Górzyńska

24 275 86 63

j.gorzynska@um.sierpc.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Aneta Goczyńska

24 275 86 25

usc@um.sierpc.pl

Monika Słomińska

24 275 86 65

usc@um.sierpc.pl

 

Straż Miejska

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Jarosław Krydziński

24 275 86 66

j.krydzinski@um.sierpc.pl

Tomasz Górzyński

24 275 86 66

t.gorzynski@um.sierpc.pl

 

Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego

Imię i Nazwisko

Telefon

e-mail

Artur Dudziński

24 275 86 53

a.dudzinski@um.sierpc.pl

Informacja wytworzona przez:
Andrzej Puszcz
email: admin@um.sierpc.pl
, w dniu:  08‑03‑2021 13:00:04
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Andrzej Puszcz
email: admin@um.sierpc.pl
, w dniu:  08‑03‑2021 13:00:04
Data ostatniej aktualizacji:
15‑03‑2021 14:33:07
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie