Rejestr żłobków


Żłobki i kluby dziecięce

Prowadzenie żłobka lub klubu dziecięcego jest działalnością regulowaną w rozumieniu ustaw: z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców i wymaga wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Burmistrza Miasta Sierpca (dotyczy działalności prowadzonej na terenie Sierpca).

Żłobki i kluby dziecięce wpisane do tego rejestru naniesione są na mapę żłobków i klubów dziecięcych. Mapa żłobków i klubów dziecięcych dostępna jest na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia. Na mapie oprócz wskazania miejsca prowadzenia żłobka lub klubu dziecięcego pokazywane są również inne dane na temat instytucji – w tym dane kontaktowe żłobka/klubu dziecięcego, godziny otwarcia, wysokość opłat, informacje o udzielanych zniżkach, informacja czy żłobek/klub dziecięcy jest dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych lub wymagających szczególnej opieki, liczba miejsc oraz liczba zapisanych dzieci.

 

Miejski Żłobek

09-200 Sierpc

ul. Armii Krajowej 1A

REJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH

Aby uzyskać wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych (lub zmianę wpisu w rejestrze lub wykreślenie wpisu z rejestru), należy złożyć wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami określonymi w art. 28 ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3.

Niezbędne dokumenty - do pobrania

Rejestr żłobków jest publikowany za pośrednictwem systemu teleinformatycznego PIU Emp@tia.

 

Informacja wytworzona przez:
Justyna Górzyńska
email: j.gorzynska@um.sierpc.pl
, w dniu:  31‑07‑2019 14:17:42
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Justyna Górzyńska
email: j.gorzynska@um.sierpc.pl
, w dniu:  31‑07‑2019 14:17:42
Data ostatniej aktualizacji:
31‑07‑2019 14:20:03
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie